МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»

З 31 травня по 1 червня 2017 року на базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулася МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН».

Учасників конференції привітав перший проректор ХДЗВА Д.В.Кібкало.

У роботі конференції прийняли участь фізіологи з вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України з Києва, Львова, Одеси, Сум, Полтави, Дніпра та Харкова, а також з Білорусії.

На конференції було заслухано звіт голови секції фізіології тварин Українського фізіологічного товариства ім.П.Г.Костюка. доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри фізіології, патофізіології та імунології НУБіП В.І.Карповського.

На пленарному засіданні конференції виступали з доповідями відомі фізіологи України: професор кафедри фізіології, патофізіології та імунології НУБІП України В.О. Трокоз, доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології ХДЗВА, Заслужений працівник освіти України К.Д.Югай, професор, завідувач кафедри анатомії, нормальної та патологічної фізіології тварин СНАУ М. Д. Камбур, професор, завідувач кафедри фізіології ті біохімії тварин ДДАУ Л. М. Степченко , професор, завідувач лабораторії годівлі та фізіології живлення великої рогатої худоби РУП «Науково-практичний центр Національної академії наук Білорусі по тваринництву», Жодіно, Білорусь В.Ф.Радчиков, професор кафедри фізіології, патофізіології та імунології НУБІП України В.В.Данчук, професор кафедри фізіології ті біохімії тварин ДДАУ Д.М.Масюк, професор, завідувач кафедри хірургії НУБІП України М.О.Малюк.

На секційному засіданні, яке проходило на кафедрі нормальної та патологічної фізіології тварин з доповідями виступали представники різних фізіологічних напрямів та шкіл. Доповіді були ґрунтовні та цікаві.

Після обговорення доповідей були відмічені кращі доповіді, автори яких були нагороджені грамотами та преміями, затверджені основні напрямки роботи та співробітництва на наступний рік й прийнята резолюція конференції.

Один комментарий к “МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗІОЛОГІЇ ТВАРИН»”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *