22 квітня в Харківській державній зооветеринарній академії відбувся День відкритих дверей

 

Ще не встиг місцями повністю розтаяти сніг, яким напередодні щедро засипала землю негода, та на нещодавно прибраній після зими території студмістечка з’явилися наче сірники, розкидані стовбури вікових сосен та гілля, вже готових зустрічатися з літом беріз та кленів – все це перекреслювало майже місячну працю, проведену працівниками академії та студентами, спрямовану на благоустрій, але нагадало всім про безпорадність людини перед стихією. Дякуючи Богу, ранок 22 квітня видався пригожим.

Абітурієнтів, які не злякалися негоди та приїхали до академії, зустрічали духовий оркестр та музика.

Після реєстрації абітурієнти мали можливість оглянути експозицію виробів прикладної творчості, виготовлених руками співробітниць академії (Пронь О.В, Мироненко Р.Ю та Бакай І.В), і експозицію опудал екзотичних тварин, люб’язно наданих кафедрою прикладної біології , водних біоресурсів і мисливського господарства ім. професора О.С. Тертишного та охочі відвідали музей природи, який, доречі, налічує близько десяти тисяч різних експонатів.

Кафедра технології виробництва і переробки продукції тваринництва на чолі із завідувачем кафедри – професором В.Г.Прудніковим організувала дегустаційний стіл із продукції, виготовленої руками студентів –гуртківців, а викладачі кафедри ділилися із гостями тонкощами рецептури виготовлених сирів.

Студенти привітали гостей святковим концертом та запросили на зустріч із адміністрацією.

Ректор академії – Дмитро Іванович Барановський відкрив зібрання та розповів гостям про історичні віхи академії, про її славетних випускників, які своєю працею та науковими розробками створювали фундамент для становлення наукових шкіл, що успішно працюють сьогодні. Декани факультетів – О.В. Митрофанов, В.А. Федяєв та О.В. Щербак розповіли про спеціальності, з яких здійснюється підготовка фахівців. Академік НААНУ, В.О.Головко розповів про високі спортивні досягнення студентів та розвиток художньої самодіяльності, можливість майбутніми студентами пройти військову підготовку та стажування за кордоном.

Майбутніх абітурієнтів привітали колишні випускники академії , а зараз успішні держслужбовці, підприємці, керівники: А.В. Бабарук, П.О. Полященко, О.В. Масюк, В.С. Скидан, О.І. Чуйко, А.О Захаров, А.С. Головчанська та М.С. Савонова. Вони розповіли про особисті досягнення, які здобули завдяки отриманим в академії спеціальностям, та побажали гостям успішно скласти тестування і стати студентами одного із славетних навчальних закладів даного профілю.

Після цього гостей запросили на показовий виступ вихованців кінно- спортивної школи під керівництвом М.П.Петрушко, які як завжди, феєрично продемонстрували свій професіоналізм та представили гостям незабутню виставу.

Співробітниця академії В.О.Орєхова продемонструвала загальний курс дресирування з елементами захисту з німецькою вівчаркою «Карат» та елементи фрістайлу з лабрадором «Феліса».

А потім розпочалося саме цікаве – перед гостями відкрили двері провідні кафедри академії і продемонстрували буденні сюжети студентського життя, але такі незабутні для абітурієнтів. На факультеті ветеринарної медицини у лабораторії провели дослідження крові, побували в операційній кімнаті і стали учасниками демонстраційного хірургічного втручання, провели ультразвукові дослідження продуктивних та дрібних тварин, ввели магнітний зонд корові, прослухали цікаві факти з анатомії тварин, паразитології і патологічної анатомії. Колишній випускник факультету ветеринарної медицини, а наразі головний лікар, ветеринарний лікар-терапевт, хірург – ортопед Центру клінічної ветеринарії – А.О. Орленко ознайомив з особливостями ортопедії та лікування екзотичних тварин та птахів.

Абітурієнти факультету технологій продукції тваринництва та менеджменту відвідали провідні кафедри та посмакували ароматним чаєм із сирами, виготовленими студентами факультету.

Факультет біотехнології та природокористування теж постарався на славу: відбулися екскурсії по музею природи, гідробіологічній лабораторії, де представлені акваріумні та ставкові види риб; було продемонстровано формування альгінатних мікрокапсул, які використовуються при виробництві штучної ікри та фармацевтичних препаратів; пригостили гостей факультету – польовою кашею та солодощами.

Сподіваємося, що всі зусилля співробітників, викладачів та студентів, які брали участь в організації та проведенні дійства, не були марними і гостям сподобалося, все що вони побачили, залишиться для них приємними спогадами та стане одним із вирішальних важелів при виборі місця навчання.

Усім – щирі слова вдячності за професіоналізм та самовіддачу.

Абітурієнтам – ми говоримо: «Для Вас двері академії відчинені завжди».

Завідувач відділу
довузівської підготовки                                                      К.Г. Храпач

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *